Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na kartonu, 38,5 x 29 cm, rámováno, signováno vpravo dole V Košvanec.Malíř a karikaturista, studoval u prof. Hynaise na AVU v Praze.Autor viz T 1/536.